Polskie Towarzystwo Fitoterapii

„Ludzie pracujacy razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiagniecie nie śniło się nikomu z osobna”

Franklin D. Roosevelt

Polskie Towarzystwo Fitoterapii

Podstawowym celem działalności PTFit jest wspieranie wszelkich inicjatyw szkoleniowych i edukacyjnych kierowanych do lekarzy i farmaceutów dzieki którym upowszechnia wiedzę i praktyczne umiejetności w zakresie ziołolecznictwa. 

pexels pixabay 207691 scaled - Strefa firmowa
business g3bd7820f7 1920 - Strefa firmowa

Polskie Towarzystwo Fitoterapii  w ramach swojej działalności integruje środowiska lekarskie i farmaceutyczne. Organizuje i popiera badania i prace naukowych w zakresie fitoterapii, prowadzi projekty szkoleniowe i edukacyjnej dla lekarzy i farmaceutów rozszerzając wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia terapii z wykorzystaniem leków naturalnych i preparatów zawierających substancje i przetwory roślinne .
Towarzystwo zaprasza do realizowanych projektów uczelnie wyższe, instytucje państwowe, organizacje pozarządowe oraz podmioty komercyjne, zainteresowane podnoszeniem wiedzy i o lekach naturalnych w naszym społeczeństwie.
W tym miejscu Towarzystwo zaprasza zainteresowanych współpracą na rzecz fitoterapii do współpracy dla dobra polskiej fitoterapii a tym samym dla dobra polskich pacjentów . Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa pomysły i projekty edukacyjne , w których PTFit mogłoby wesprzeć inicjatywy skierowane do środowiska medycznego i pacjentów.

 

Patronat PTFit

Rekomendacje PTFit

+48 608 613 950

zarzad@ptfit.org

61-619 Poznań, ul. Franciszka Kleeberga 2